S pyramidami jste se ještě donedávna mohli setkávat jen a pouze v Egyptě, kde jsou stavěny z písku a kde tvoří hrobku faraonů. Jenže nyní se pyramidy dostaly do obchodů pod slovním spojením “meditační pyramida”. Jedná se o pyramidu, která je také označována za léčivou, i když odborníci tvrdí, že se spíše jedná o místo, kde můžeme odpočívat, relaxovat, případně meditovat a číst si či studovat. Ti, co meditační pyramidu vyzkoušeli, jsou ale jiného názoru. Tvrdí, že meditační pyramida má pozitivní účinky na každého člověka, který v ní stráví pár minut či hodin.
Podle lidí, kteří v meditační pyramidě strávili nějaký ten čas, jsou meditační pyramidy prostředkem k čistému, uvolněnému tělu bez stresu a bez napětí. Meditační pyramidy mají zahánět stres, také zmiňované nahromaděné napětí, mají mimo jiné i zahnat zdravotní neduhy či urychlit léčbu, pokud zrovna nějaký zdravotní neduh v těle sídlí.
Jenže jak je to vlastně možné? Jak meditační pyramidy fungují? Jak je možné, že se po pobytu v meditační pyramidě cítíme odpočatí stejně, jako kdybychom spali i několik hodin? A proč lidé tvrdí, že jsou léčivé?
V meditační pyramidě se spojuje zemská a vesmírná energie, což znamená, že vzniká takzvaná pyramidální energie, která právě na člověka působí velice pozitivně. Správný tvar pyramidy se podílí na tom, aby byla energie přijímána jak ze země, tak z vesmíru, čímž dochází ke zmiňovanému spojení.
Jestliže se rozhodnete to s meditační pyramidou vyzkoušet a objednáte si ji domů, nezapomeňte na správné nasměrování. Každá meditační pyramida musí být správně nasměrována, a sice musí být nasměrována severojižně. Když je pyramida takto nasměrována, je zajištěné, že špička sbírá co nejvíce kosmické (či jinak řečeno také vesmírné) energie, která se následně pojí s energií zemskou.