Léčivé pyramidy můžete využít mnoha způsoby. Interiér zbavují elektrosmogu nebo patogenních zón. Můžete v nich meditovat, čerpat energii nebo je přenést na zahradu. Tady vytvoří originální ozdobný prvek, místo setkávání a poslouží i jako vzpruha pro rostliny.
Meditovat v zahradě má jistě něco do sebe. Mnohem lépe se napojíte na své nitro, jste v přímém kontaktu se živly a energiemi. Pomoci vám může i léčivá pyramida, v níž dostává meditace docela jiný rozměr. Někteří hovoří dokonce o výjimečných a hlubokých prožitcích, takže proč to také nezkusit?
Meditační pyramidu postavte do klidného a příjemného koutu na zahradě. Dbejte na to, aby nebyla blízko elektrického vedení nebo potrubí. Zesílíte tak její léčebné účinky. Měla by být vždy přesně severojižně orientována, jen tak v ní budou správně proudit energie. Pyramidu můžete nechat obrůst popínavými rostlinami a vytvořit si tak kýžené soukromí.
Díky své netradiční konstrukci bude venkovní pyramida sloužit i jako originální ozdobný zahradní prvek. Poslouží třeba jako opora pro popínavé rostliny. Můžete ji umístit na květinovou nebo zeleninovou zahradu a sledovat, co se bude s rostlinami dít. Budou lépe růst ty, které využívají pyramidální energii? Nebo na tom budou stejně jako ty na zbytku zahrady?
Konstrukci pyramidy můžete umístit i do míst, kde na zahradě cítíte negativní energii. Je možné, že tam jsou patogenní zóny, které by pyramida měla vyrušit. Tím prospějete nejen zahradě, ale i sami sobě.
Pokud jste propadli zahradničení, zkuste pyramidální energii využít pro své rostlinky. Ještě než zasejete semínka nebo zasadíte sadbu, můžete je nechat „dobít“ pod pyramidou. Tím rostlinky posílíte, budou odolnější vůči chorobám i škůdcům.
Dalším řešením je postavení skleníku ve tvaru pyramidy, kde prý zelenina roste rychleji, je chutnější a odolnější. V pyramidě můžete nechat odstát také vodu, kterou použijete na zálivku rostlin. Pak by měly lépe a rychleji růst.
Jaké využití pro pyramidu najdete na zahradě vy?